Zapraszamy do rejestracji! Po zarejestrowaniu znikną wszystkie reklamy.
FpsBanana.com

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
Modele - FpsBanana.com
FpsBanana.com nie ma tam juz Cs 1.6?Dlaczego?...

 1. #1
  Bywalec
  Grupa
  Użytkownik
  Dołączył
  Jul 2010
  Mieszka w
  z Kartonu
  Postów
  168
  Karma
  Neutralna

  FpsBanana.com

  FpsBanana.com nie ma tam juz Cs 1.6?Dlaczego?

 2. #2
  Banned
  Grupa
  Zbanowany
  Dołączył
  Dec 2009
  Mieszka w
  Hemp Gru
  Postów
  222
  Karma
  Przyzwoita

  Odp: FpsBanana.com

  Radzę poczytać.

  WARNING: Avoid FPSBanana!!!! - Steam Users' Forums

  Jednym słowem odj*** kaszane.

 3. #3
  Bywalec
  Grupa
  Użytkownik
  Dołączył
  Jul 2010
  Mieszka w
  z Kartonu
  Postów
  168
  Karma
  Neutralna

  Odp: FpsBanana.com

  o K****

 4. #4
  Banned
  Grupa
  Zbanowany
  Dołączył
  Dec 2009
  Mieszka w
  Hemp Gru
  Postów
  222
  Karma
  Przyzwoita

  Odp: FpsBanana.com

  Ostrzegam tylko, abyście NIE ŚCIĄGALI z FPSbanan!

  Tłumaczenie PL by me xD

  UWAGA: Nie FPSBanana!!
  Jeśli planujesz w poszukiwaniu nowych map, interfejsy lub innych modów to uniknąć FPS Banana na chwilę. Zostały zakażone "Black Internet" trojan.

  Pełna kredytowych do Rhalle i Gier GTFO za znalezienie tego. Just thought I'd niech wszyscy wiedzą o tym tylko od tego wątku na forum Steam w CS: S forum.

  Oto linki do wątków mam je i mam pewne informacje podane na niej:

  Rhalle
  GTFO

  I cytuje, że znajduje się na GTFO poniżej napisane przez BigRoss na forum FPSBanana.

  Cytat:
  Napisał GTFO
  Strona jest obecnie zakażonych "trojan Black Internet.

  To osadzona w miejscu jakoś się, co oznacza, wszystko co musisz zrobić, to tam - nie musisz nic ściągać, i będziesz być zarażone. Wszystkich następujących programów nie wykrył trojana AVG, Ad-Aware i Windows Defender.

  Jeśli już FPSBanana w ostatni dzień lub mniej, sprawdzić zadanie. Poszukaj iexplore.exe kolejny - lub wiele wystąpień, jeśli jesteś surfing z programu Internet Explorer, oczywiście. Możesz również przesłuchanie reklamy audio i / lub wielu dziwne odgłosy i kliknięć myszką.

  Widocznie ten trojan infekuje MBR, aby rozwiązać problem wirusa aby wszystkie foldery widoczne w panelu sterowania -> duże ikony -> Opcje folderów -> Widok -> Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski, a następnie ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym, przejdź tutaj:

  C: \ Users \ twoja_nazwa_użytkownika \ AppData \ Local \ Temp

  i usunąć te dwa pliki:

  Loader.exe
  Smss.exe

  I aż do odwołania I zdecydowanie wskazują na to, że unika na stronie internetowej.
  Cytat:
  Napisał GTFO
  O tym Virus
  Nowego wirusa FPSBanana jest wirus Rootkit znany jako "Black Internet". To jest bardzo niebezpieczne dla twojego systemu i bezpieczeństwo na swoim komputerze. Wirus Rootkit grzebie się w swoim Master Boot Record, która zmusza wirusa do załadowania przy starcie. Nie można wyłączyć poprzez wirusa safe-mode lub "msconfig".
  ! UWAGA!
  Skanery antywirusowe nie wykrywa ani nie znajdziesz tego wirusa! TYLKO w czasie rzeczywistym Ochrona przed wirusami może wykrywać i STOP ten wirus nie był instalowany.

  W tej chwili, tylko działa w czasie rzeczywistym, wykrywanie i zatrzymanie tego wirusa jest Kaspersky. Kaspersky nie usunie wirusa, jeśli już masz.
  Wirus jest uzyskiwane poprzez wykorzystanie Java z reklam na FPSBanana. Adblock nie przestaną Ci zdobycie tego wirusa. Nawet jeśli Dojrzały, i tak możesz tego wirusa.

  Co to robi?
  Po pierwsze, grzebie się wirusa do twojego Master Boot Record, nie musisz wykrywania i usuwania wirusów z łatwością wszelkiego rodzaju oprogramowanie antywirusowe. Następnie ładuje się aplikacja, która będzie na bieżąco programie Internet Explorer i pokazujący w tle reklamy i ukrytych reklam głosowych. Istnieją również doniesienia o tym Backdoor jest wirus, który może również przenieść się do informacji wrażliwych twórców.

  Objawy
  - Internet Explorer otwiera reklamy losowo
  - Windows zachować minimalizacji
  - Twój komputer będzie na bieżąco dźwięk zwrotny w górę iw dół losowo
  - Usłyszysz kliknięć stron jest przeglądanie w tle
  - Odwiedzanie stron internetowych mogą nie działać

  Czy mam wirusa?
  Nawet jeśli myślisz, że nie ma wirusa, to nadal możesz być zakażony!
  Istnieje prosty sposób aby sprawdzić, czy masz wirusa. Następujące kroki ...

  Krok 1)
  Naciśnij klawisze CTRL + ALT + DEL na klawiaturze. Kliknij przycisk "Otwórz Menedżer zadań".

  Etap 2)
  W sprawie zadań Manger, kliknij "Procesy" karty.

  Krok 3)
  Spojrzyj przez procesy Loader.exe ". Jeśli masz ten plik działa, nie będzie także jednym lub wielu wystąpień "iexplorer.exe". Jeśli tak, to są zakażone!

  Obraz

  Usuwanie wirusów
  Aby usunąć tego wirusa, to muszą mieć na dysku Windows odpowiadający danej wersji systemu Windows lub dysk odzyskiwania, które pochodziły z fabryki. Jeśli nie, to są bardzo pijany ... Istnieją inne sposoby, lecz mają 10% szans na pracy.

  Więc teraz, włóż dysk do stacji dysków CD Windows / DVD i ponownie uruchom komputer. , Gdy mówi się "naciśnij dowolny klawisz, aby kontynuować ..." zrobić. Jeśli masz dysk odzyskiwania, to albo trzeba nacisnąć klawisz, który jest zdefiniowany na ekranie BIOS lub naciśnij klawisz F8 przed Windows ładuje. Wybierz odzyskać instalacji systemu Windows.

  Po wybraniu opcji odzyskiwania instalacji systemu Windows, możesz użyć wiersza polecenia w tym zakresie. Gdy otwiera wiersz poleceń, wpisz następujące ...

  Windows XP: fixmbr
  Vista lub 7: bootrec.exe / Fixmbr

  Po zakończeniu procesu, możesz zamknąć wiersz polecenia i uruchom ponownie komputer. Po załadowaniu ponownie komputer, wirus został wyłączony. Wystarczy usunąć plik.

  Można użyć CCleaner do usunięcia całego systemu Windows pliki tymczasowe lub goto folderu temp w następującej lokalizacji ...
  Windows XP: C: \ Documents and Settings \ Application Data \ Temp
  Vista lub 7: C: \ Users \ [Twoja nazwa użytkownika] \ AppData \ Local \ Temp

  Znajdź plik "Loader.exe" i go usunąć.

  Musisz być wszystko ustawione i zakażenia, powinny być nie ma. Sprawdź, wykonując kroki w celu sprawdzenia, czy wirus powyżej.
  Edit: ludzie są coraz trochę zbyt paranoiczne nad tym. Nie panikuj w każdym procesie, których nie rozpoznajesz, jeśli wygląda suspicios następnie szukać w google powinien pomóc znaleźć strony z informacjami na jej temat. W chwili obecnej, głównie zaniepokojony wymienionych procesów.

  Czy przeczytał to jeszcze raz:

  Cytat:
  ! UWAGA!
  Skanery antywirusowe nie wykrywa ani nie znajdziesz tego wirusa! TYLKO w czasie rzeczywistym Ochrona przed wirusami może wykrywać i STOP ten wirus nie był instalowany.

  W tej chwili, tylko działa w czasie rzeczywistym, wykrywanie i zatrzymanie tego wirusa jest Kaspersky. Kaspersky nie usunie wirusa, jeśli już masz.
  Wirus jest uzyskiwane poprzez wykorzystanie Java z reklam na FPSBanana. Adblock nie przestaną Ci zdobycie tego wirusa. Nawet jeśli Dojrzały, i tak możesz tego wirusa.
  Kaspersky, wydaje się być najlepszą szansę zapobiegania wirus nie był instalowany.

  Nie panikuj, to nie pomoże rzeczy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, najbardziej / wielu z was nie ma to - warto jednak sprawdzić.

  Edit2:

  Postaram się zrobić ten wykaz Anti-Virus można użyć tego uniknąć:

  [#] NOD32 - Wiele osób w tym wątku go polecić.
  Aktualizacja: Przeczytaj i usłyszałem od ludzi, że NOD32 CAN go zabić. W chwili obecnej jest to co polecam hte najwyższy z tej listy. W związku z tym przeniesienie jej do góry listy.

  [#] Kaspersky - będzie wykryć i zapobiec instalacji na komputerze.

  [#] Avast - Somone w tym wątku gdzieś wspomniał, że Avast również to robi. I nie mogę tego potwierdzić, bo nie słyszałem nic więcej o tym Avast, ale słyszałem o nim wielkich rzeczy tak.  [#] MVP Hosts - Ja słyszałem dobre rzeczy o tym.

  [#] Malwarebytes - Sporo osób Malwarebytes zalecają, aby pomóc pozbyć się niechcianych rzeczy. Może nie być najlepszym w tym trojan (nie mam pojęcia czy jest to efektywne, czy nie w żaden sposób do tego), ale powinien on przynajmniej pozbyć się jak potrzebna jest ludziom zachować komentarz jako zobaczysz go tutaj i mam Na pewno to nic, ale jej zastosowanie do innych rodzajów paskudów.

  [#] Panda Cloud Antivirus - Przeczytaj wiele wspaniałych rzeczy na jej temat. Czy to wielka praca najwyraźniej, choć nie w wersji beta i jest kompletne z tego co czytałem. A jednak innego rozwiązania i warto przeanalizować. Należy pamiętać, że nie wiem czy to tak skutecznie do ochrony użytkownika przed tym trojan.


  Tarun chciał mi link do nich. Ma miejscu na pomoc osobom z problemami jak te (on również rezydentem ekspert z Malwarebytes - [#] weryfikacji) - miał patrzeć na to, wydaje się całkiem przyzwoity:
  Strona Forum | | Anti-Malware Toolkit | | Oczyszczanie komputera PC Security


  Uwaga: -
  Norton nie będzie to naprawić.
  Jeśli korzystasz z przeglądarki Firefox za pomocą AddBlocker i NoScript zatrzyma wirusa z instalacji. #

  Aby włączyć JavaScript off w Firefox:
  W Firefox przejdź do menu Narzędzia, Opcje, kliknij kartę Zawartość, usuń zaznaczenie opcji "Włącz JavaScript" i kliknij przycisk OK.

  Dla użytkowników Google Chrome:
  Cytat:
  Napisał Zxaber
  Jest to javascript wirusa. Jeśli obawiasz się, wyłączyć javascript. Dla Chrome, zrobić nowy skrót gdzieś, a nazwa to coś jak "Chrome_nojs", jeżeli jest to konieczne. Następnie w Properties, nadać mu następujące docelowe:
  Kod:

  Kod:

  "C: \ Documents and Settings \ <nazwa_użytkownika> \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ Application chrome.exe \"-disable-javascript

  Utrzymać notowania na drodze, i nie pamiętam, aby zastąpić "<nazwa_użytkownika>" imię i nazwisko użytkownika systemu Windows. Będzie to kolejny przystanek Chrome z wszystkich javascripts, w tym Flash. Pamiętaj, musisz zamknąć wszystkie okna, aby przełączyć się między blokowania i pozwala javascript, nie można mieć okno każdego działa. Na plus strony, nie działa javascript Chrome inaczej identyczny do normalnego Chrome, więc będzie pamiętać zapisane karty, ostatnie strony, itp.
  Zxaber był tym, który napisałem o wyłączając go dla Chrome. To jest post Zxabers.


  Ja zawierać więcej jak find / poczytać o nich. Przepraszam, że trochę krótki.

  Niektórzy ludzie mówią również uruchomiony Kaspersky, Dodaj Block i nr Script blokuje to. Nie mogę potwierdzić ani tego, ale może przestać komputera z coraz to trojan.

  Uwaga: użytkownicy Mac i Linux: powinno być w porządku. Nie powinno być potrzeby martwić się o to (no, z pewnością nadzieję, że tak).

  Uwaga 2: Dla alternatywne miejsce do TF2 map, TF2 Maps jest odpowiednim miejscem, aby przejść do i najprawdopodobniej lepszą alternatywę. Dzięki Grim wtorek w odniesieniu do przypomnienia mnie.

  * (Te 2 linki poniżej powinny być bezpieczne. Jeśli ktoś wie o tym, że nie masz daj mi znać proszę) *

  TF2 Maps

  Jeśli jesteś lub odtwarzacza L4D2 L4D, L4D Maps jest również świetnym miejscu i alternatywą dla map.

  L4D Maps

  Note3: Ludzie, jeśli widzisz, zadanie (i będziesz jeśli używasz systemu Windows) explorer.exe - zostawić ją w spokoju. Nie jest to wirus i ma tam być, to kolejny przystanek na pasku zadań i odchodzi aż zostanie on uruchomiony ponownie - explorer.exe to proces, który ma być uruchomiony.

  Note4:
  W tym celu:
  Cytat:
  Napisał BoViking Zobacz post
  Posłuchaj tego w trakcie czytania drugiego cytatem ponownie.

  YouTube - Klendathu Drop - Starship Troopers Soundtrack

  To sprawia, że można zauważyć, jak poważne jest napisane.
  Zabawne co najmniej.
  Pośmiać. Jeśli znalazłeś śmieszne, że tak jak ja to rep: BoViking, potrzebne coś rozjaśnić trochę wątku.

  Kredytowe:

  Fox150 dla potwierdzenia NOD32 zabije i że Firefox, AddBlocker i NoScript będzie zatrzymać instalację. Ja też ponownie podkreślić (Fox150 chce to za dobrze): "Spojrzyj przez procesy Loader.exe". Jeśli masz ten plik działa, nie będzie także jednym lub wielu wystąpień "iexplorer.exe". Jeśli tak , jesteś zarażony!

  Update: Błąd ten został usunięty. FPSBanana jest bezpieczny w użyciu jeszcze przez pewien czas. Nawet jeśli jest to bezpieczne w tej chwili, jeśli masz zamiar udania się tam, upewnij się, że zabezpieczone przed tego typu rzeczy przed wyjazdem nie być bezpieczne. Również, po prostu uważać na innych stronach, a także - mogą także uzyskać coś podobnego i nie zaszkodzi mieć pewność.

  Będę aktualizować jeśli FPSBanana ponownie jest zagrożone. Do tego czasu jednak, dziękuję za to trzyma się i dziękuję Gaming GTFO na znalezienie i ostrzegania o tej społeczności.

  twierdzi, że FPSBanana Adiggity nadal nie jest bezpieczne w użytkowaniu:
  Cytat:
  Napisał adiggity Zobacz post
  FPSBanana nadal nie jest bezpieczne.

  ESETNod32 znaleźć pliki do pobrania w kilku trojanów - w tym SteamCleaner, jak na ironię - i Spybot S & D wykrył spyware regularnie po I udali się na miejsce.

  Zachowaj ostrożność i unikać. I prześlij własną treść innym, abyśmy mogli cieszyć się nim w pokoju ^ ^
  Jest to jedyny raport mam do tej pory strony nadal zakażonych, ale zachować ją w bezpiecznym miejscu i upewnić się, że są chronione.

  Wydaje FPS Banana jest znana tego typu rzeczy. Jest to jeden z obiektów, musisz być bardzo ostrożny z.

 5. #5
  Qvo
  Qvo jest nieaktywny
  Guru
  Grupa
  Użytkownik
  Dołączył
  Dec 2008
  Mieszka w
  Biała Podlaska
  Postów
  804
  Karma
  Niezła

  Odp: FpsBanana.com

  No to mamy problem.
  Pomogłem Ci ? Zrewanżuj się i daj mi


 6. #6
  Bot
  Grupa
  Użytkownik
  Dołączył
  Nov 2009
  Mieszka w
  Brenna
  Postów
  85
  Karma
  Neutralna

  Odp: FpsBanana.com

  KUR** tera bede musial sourca kupic albo steama

 7. #7
  H4X0VN1CK.N008
  Grupa
  V.I.P
  Dołączył
  Apr 2010
  Mieszka w
  Wrocław
  Postów
  1,189
  Karma
  Nadzwyczajna

  Odp: FpsBanana.com

  Czy ktoś z Was sprawdził tego wirusa?
  Byłem tego dnia na FPSbanana i któryś z administratorów pisał, że jakiś inny, niedojrzały admin z uprawnieniami skasował dział CS'a pod wpływem emocji najprawdopodobniej.
  Więc się zastanawiam czy to wkręta to co teraz tu przeczytałem.

  Poza tym ciekawe jak miałyby być pliki zarażane, skoro są one wgrywane przy uploadowaniu na inne serwery niż ten FPSbanana... ktoś musiałby mieć do tamtych też dostęp.
  Poprzez JavaScript?

  No a nawet jeśli jakiś black hat obrał sobie za cel FPSBanana to tamci admini mieli niewielkie szanse na wybronienie się.
  Więc w takim przypadku nie ma co wieszac psów na administratorach.
  Ostatnio edytowane przez Avaine ; 29-07-10 o 23:18
  Serwer CS 1.6 STEAM [ZombieMod]
  Jedyny w swoim rodzaju - żaden gotowiec!
  Dołącz do Nas:
  Rekrutacja Otwarta!
  IP serwera:
  85.232.244.81:27015 lub domena zm.cscenter.pl
  [przez jedno i drugie da się połączyć]

 8. #8
  Bywalec
  Grupa
  Użytkownik
  Dołączył
  Jun 2010
  Postów
  237
  Karma
  Średnia

  Odp: FpsBanana.com

  o shit..


 

Podobne wątki

 1. [Steam] AWP z fpsbanana.com + własny celownik = JAK??
  By dark dragon in forum Problemy z Counter-Strike 1.6
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 31-01-10, 09:18
 2. Fpsbanana.com
  By Jestem Szybki in forum Problemy z Counter-Strike 1.6
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 19-09-09, 18:42
 3. Spray z FPSBANANA
  By Shakill in forum Problemy z Counter-Strike 1.6
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 26-07-09, 17:49
 4. FPSBanana.COM - wirus?
  By -=Lukasz=- in forum Offtopic
  Odpowiedzi: 12
  Ostatni post / autor: 30-05-09, 14:13
 5. HLTV,zwykłe czy fpsbanana
  By sqL in forum Problemy z Counter-Strike 1.6
  Odpowiedzi: 7
  Ostatni post / autor: 21-10-08, 16:51

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

Powered by vBulletin™ Version 4.2.0
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
SEO by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:23.
vBulletin 4.0 skin by CompleteVB