Przygotowania do DH Malmo - Przegląd Twittera

0 komentarzy
Hav0s, 2017-08-29

Świat CS:GO jest bardzo podekscytowany faktem, że rozpoczyna się DreamHack Masters Malmo. Drużyny są głodne zwycięstw i chcą pokazać, że to ich zmiany były najlepszą decyzją. 

 

 

Wczoraj Kjaerbye i gla1ve odwiedzili duńską telewizję. Takie wydarzenia zawsze odbijają się szerokim echem. Cieszy oko fakt, że media coraz częściej interesują się esportem. Prym w tej dziedzinie wiedzie oczywiście Skandynawia. 

 

 

Pięciu przyjaciół Xyp9x'a zrobiło sobie tatuaż z jego nickiem. Co ciekawe ten zaprezentowany przez niego na twitterze znajduje się w baaardzo nietypowym miejscu. 

 

 

Jak widać EnVyUs jest już w Malmo po sesji zdjęciowej. Oprawa zawodów spod szyldu DreamHacka zawsze jest okraszona w piękne fotografie.

 

 

Jak widać shox nazywa turniej w Szwecji otwarciem nowego sezonu. Ma on nadzieję, że uda się G2 wejść jak najlepiej w ten sezon. 

 

 

SK zestawiło bardzo ciekawą analogię. Pierwszym turniejem lanowym, który rozegrał felps w ich barwach to DreamHack Masters Las Vegas. Udało im się wtedy dojść do finału. Jak będzie tym razem?

 

 

Piękna Corvette z piękną tablicą rejestracyjną. Czego chcieć więcej?

 

 

Pierwszy tydzień valde w North można zaliczyć do pozytywnych. Dwa zwycięstwa, jeden remis i K/D na poziomie 1.43. Jak nowy zawodnik duńskiej drużyny poradzi sobie na zawodach LANowych? O tym dowiemy się już niedługo. 

 

 

Dużo osób pytało kioshimę czemu nadal wszędzie używa tagu "FaZe". Wyjaśnia on, że mimo iż jest poza rosterem to dalej jest on zakontraktowanym graczem tej organizacji. Dodatkowo żartuje sobie pisząc "Minął długi czas od rozgrywania turniejów, nie mogę doczekać się gry w Malmo. Chwila, nieważne". Jak widać Francuz dalej jest przygnębiony usunięciem go z podstawowego składu drużyny. 

Komentarze (0)