Immortals nie poimprezuje - Przegląd Twittera

0 komentarzy
Hav0s, 2017-09-14

 

Astralis ma nowego partnera. Jest nim bardzo popularna marka odzieżowa Jack & Jones. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ubrania z logiem Astralis. Być może prócz odzieży dla drużyny zostanie stworzona specjalna linia odzieżowa dla fanów zespołu.

 

 

 

Jak widać w Sheratonie, w którym nocować będą zawodnicy podczas ELEAGUE Premier jest specjalna polityka zakazująca organizowania imprez. Tym samym pobyt w USA może być trudny dla graczy Immortals, którzy są znani z częstego imprezowania podczas turniejów.

 

 

Olofmeister osiągnął 300 tysięcy obserwujących na twitterze. Jest to jeden z bardziej popularnych zawodników CS:GO na tym portalu społecznościowym.

 

 

Wczoraj Kenny "kennyS" Schrub kibicował Paris-Saint Germain w Lidze Mistrzów. Jak widać Francuz mógł spokojnie pójśc spać bo jego ukochana drużyna pokonała Celtic Glasgow 5-0. 

 

 

Gracze poraz kolejny pokazują jak ważne dla nich jest wsparcie mamy. Tym razem na swojego ćwierka post w tej tematyce dodał Joao "felps" Vasconcellos. 

 

 

Gabriel "FalleN" Toledo zgodził się na twitterze ze słowami Friberga, że TEC9 jest najgorszym pistoletem w grze, a CZ75 jest obecnie zbyt mocna. Ciekawe czy Valve wysłucha głosu zawodników i dokona kolejnego balansu w pistoletach. 

 

 

 

SK ostatnio zorganizowało spotkanie fanów w Nowym Jorku. Partenerem spotkania była wyszukiwarka Bing należąca do dużej korporacji - Microsoft.

 

 

Komentarze (0)